%10 Yeni

İçinden Müzik Geçen Mitolojik Hikayeler - Mezopotamya

Yazar Adı: Filiz Işık Bulut
112,50 TL
125,00 TL
Kazancınız
:
12,50 TL
Kısa Ürün Açıklaması

En yakın arkadaşı Pel’le sorunlar yaşayan Şîn, okuldan eve döndüğü bir gün anahtarını bulamayınca dışarıda annesiyle babasını beklerken bir kediye rastlar. Onu sokaktaki bir evin bahçesine kadar takip ettiğinde Jîn ile tanışır. Çok farklı bir kadındır Jîn. Evi çeşitli kartpostallarla, kitaplarla, süslerle doludur.

Şîn duvardaki tablolara bakarken, etrafında baykuşlar olan kanatlı bir kadının resmi çok ilgisini çeker. Ve böylece, önünde Mezopotamya’nın mitolojik karakterleriyle ve hikâyeleriyle dolu büyülü bir dünyanın kapısı aralanmış olur. Devamını Gör

Türü
:
Sayfa Sayısı
:
96
Kapak
:
Ciltsiz
Basım Tarihi
:
8/2023
Boyutlar
:
13.0 x 169.0
Kağıt Tipi
:
2. Hamur
ISBN Numarası
:
9786256366398
adet
payment Kredi Kartına Taksit İmkanı
Planlanan Teslimat
:
16.06.2024
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 0 Yorum
  • Tavsiye Et
  • Hızlı Mesaj
  • En yakın arkadaşı Pel’le sorunlar yaşayan Şîn, okuldan eve döndüğü bir gün anahtarını bulamayınca dışarıda annesiyle babasını beklerken bir kediye rastlar. Onu sokaktaki bir evin bahçesine kadar takip ettiğinde Jîn ile tanışır. Çok farklı bir kadındır Jîn. Evi çeşitli kartpostallarla, kitaplarla, süslerle doludur.

    Şîn duvardaki tablolara bakarken, etrafında baykuşlar olan kanatlı bir kadının resmi çok ilgisini çeker. Ve böylece, önünde Mezopotamya’nın mitolojik karakterleriyle ve hikâyeleriyle dolu büyülü bir dünyanın kapısı aralanmış olur. Jîn’in ona anlattığı hikâyeler Şîn’i unutulmaz yolculuklara çıkarırken aynı zamanda kendisi ve hayatıyla ilgili bazı şeyleri keşfetmesini sağlar.

    Müziğin büyüsüyle derinleşen mitolojik hikâyelerle örülü bu kitap, mitolojiye merak ve ilgi duyan tüm çocuklar için…

Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.